Sponsors


Deze concerten worden mede mogelijk gemaakt door onder andere onderstaande sponsoren

De Gemeente Veere steunt ons met een mooie waarderingssubsidie.

Ook sponsor worden?

Heeft u ook interesse om sponsor te worden neem dan contact op met ons via het contact formulier.


Naam Lokatie Website
MOOSS Fashion & More Dorpsstraat 8 Oostkapelle MOOSS Fashion & More https://www.mooss-oostkapelle
JUMBO DE BONT & BLOM Dorpstraat 20 Oostkapelle JUMBO  DE BONT & BLOM https://www.jumbo.com
Festina Lente Brouwerijstraat 7B Oostkapelle Festina Lente http://fietsverhuurfestinalente.nl
Duinrand -boomgaardcamping en ParelDuyn Oostkapelle Duinrand -boomgaardcamping en ParelDuyn http://www.boomgaardcamping-duinrand
Gemeente Veere Domburg Gemeente Veere http://www.veere.nl
Christy's huidverzorging Torenstraat 59 Serooskerke Christy's huidverzorging http://www.christyshuidverzorging.nl
Boerderijwinkel - Groenteschuurtje Oostkapelseweg 87 Serooskerke Boerderijwinkel - Groenteschuurtje http://www.groenteschuurtje.com
Siblu camping in de Bongerd Oostkapelle Siblu camping in de Bongerd http://www.siblu.nl
Loverendale Ter linde Oranjezonweg 1 Oostkapelle Loverendale Ter linde http://www.loverendaleterlinde.nl
Dolce Capella Delicatessen Dorpsstraat 27 Oostkapelle Dolce Capella Delicatessen http://www.dolcecapella.nl
EventSys media Hoeven EventSys media http://www.eventsys.nl
Ana Hata vakantie studio Gapinge 031610686867
De Hamernoot, Piano's en Vleugels Middelburg De Hamernoot, Piano's en Vleugels http://www.hamernoot.nl
Hotel Restaurant Anno Nu Dorpsstraat 39/41 Oostkapelle Hotel Restaurant Anno Nu http://www.annonu.eu
Bistro Bram Dorpsstraat 7 Oostkapelle Bistro Bram http://www.bistrobram.nl
Het Kaslokaal Theetuin Noordweg 33A Oostkapelle  Het Kaslokaal Theetuin http://www.hetkaslokaal.nl
Driesprong Domburg Camping en verhuur Domburg Driesprong  Domburg Camping en verhuur http://www.driesprongdomburg.nl
Camping de Buck Oostkapelle Camping de Buck http://www.campingdebuck.nl
Seaside - Dames-herenmode/cadeaux Oostkapelle Seaside  - Dames-herenmode/cadeaux http://www.seasideoostkapelle.nl
Administratiekantoor Harinck Torenstraat 33 Oostkapelle http://www.harinckadministratiekantoor.nl
Joosse Accountants/Belastingadviseurs Lantheerstraat 1a Oostkapelle Joosse Accountants/Belastingadviseurs http://www.joosse.nl
Pizzeria La Vita Bella Oostkapelle Pizzeria La Vita Bella http://www.vita-bella.nl/
Pastore Woondecoratie Dorpsstraat 38 Oostkapelle Pastore Woondecoratie https://www.facebook.com/pg/PaStore-Oostkapelle-459299734445499/posts/
Résidence Hèt Centrum Oostkapelle Résidence Hèt Centrum http://www.ferienwohnungoostkapelle.nl
Wentehoeve - Appartementen Oude Domburgseweg 33 Oostkapelle
Kapsalon Your Look Dorpsstraat 40 Oostkapelle Kapsalon Your Look https://haar.expert/kapsalons/your-look-haarmode-dorpsstraat-40-4356-ak-oostkapelle
Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Vlissingen Rabobank Walcheren/Noord-Beveland http://www.rabobank.nl
Johanna Bloembinderij Oostkapelle Johanna Bloembinderij http://www.johannabloembinderij.nl
Villa Magnolia - Hotel, Suites, Studios Oostkapelle Villa Magnolia - Hotel, Suites, Studios http://www.villamagnolia.nl
La Luna Dorpsstraat 31 Oostkapelle https://www.bedandbreakfast.nl/bed-and-breakfast-nl/oostkapelle/la-luna/65727/
Makelaarskantoor Wisse Vastgoed B.V Oostkapelle Makelaarskantoor Wisse Vastgoed B.V http://www.wissevastgoed.nl
Ten Berge Fysio- en Manuele Therapie Oostkapelle Ten Berge Fysio- en Manuele Therapie http://www.fysiotherapieoostkapelle.nl
Sea & Sun Holiday Oostkapelle Sea & Sun Holiday http://SeaSunHoliday.com
De Pannenkoekenbakker Oostkapelle De Pannenkoekenbakker http://www.pannekoekenbakker.nl
SONOP B&B Domburgseweg 79/81 Oostkapelle
Daan Wiltenburg Oostkapelle