Sponsors


Deze concerten worden mede mogelijk gemaakt door onder andere onderstaande sponsoren

De Gemeente Veere steunt ons met een mooie waarderingssubsidie.

Ook sponsor worden?

Heeft u ook interesse om sponsor te worden neem dan contact op met ons via het contact formulier.


Naam Lokatie Website
De Hamernoot, Piano's en Vleugels Middelburg De Hamernoot, Piano's en Vleugels http://www.hamernoot.nl
Restaurant Dennenbos Oostkapelle Restaurant Dennenbos http://www.restaurantdennenbos.nl
Hoogedeure Makelaars Taxateurs Dorpsstraat 41 Oostkapelle Hoogedeure Makelaars Taxateurs http://www.hoogedeuremakelaars.nl
Strandhotel Bos en Duin Duinweg 82 Strandhotel Bos en Duin http://www.hotelbosenduin.nl
Driesprong Domburg Camping en verhuur Domburg Driesprong  Domburg Camping en verhuur http://www.driesprongdomburg.nl
Camping de Buck Oostkapelle Camping de Buck http://www.campingdebuck.nl
Walcheren Vakanties Duinweg 1 Oostkapelle Walcheren Vakanties http://www.walcherenvakanties.com
Seaside - Dames-herenmode/cadeaux Oostkapelle Seaside  - Dames-herenmode/cadeaux http://www.seasideoostkapelle.nl
Fietsverhuur Festina Lente Brouwerijstraat 7B Fietsverhuur Festina Lente http://www.fietsverhuurfestinalente.nl
Gemeente Veere Domburg Gemeente Veere http://www.veere.nl
Hotel Restaurant Anno Nu Dorpsstraat 39/41 Oostkapelle Hotel Restaurant Anno Nu http://www.annonu.eu
Hotel Randduin Oostkapelle Hotel Randduin http://www.randduin.nl
Gardeniersbedrijf Dattin Oostkapelle Gardeniersbedrijf Dattin http://www.gardeniersbedrijfdattin.nl
Administratiekantoor Harinck Torenstraat 33 Oostkapelle http://www.harinckadministratiekantoor.nl
Joosse Accountants/Belastingadviseurs Lantheerstraat 1a Oostkapelle Joosse Accountants/Belastingadviseurs http://www.joosse.nl
Pizzeria La Vita Bella Oostkapelle Pizzeria La Vita Bella http://www.vita-bella.nl/
Jumbo - Supermarkt Oostkapelle Jumbo - Supermarkt http://www.jumbo.com
Pastore Woondecoratie Dorpsstraat 38 Oostkapelle Pastore Woondecoratie https://www.facebook.com/pg/PaStore-Oostkapelle-459299734445499/posts/
Duinrand -boomgaardcamping Oostkapelle Duinrand -boomgaardcamping http://www.boomgaardcamping-duinrand
Résidence Hèt Centrum Oostkapelle Résidence Hèt Centrum http://www.ferienwohnungoostkapelle.nl
B&B Reeburg Oostkapelle B&B Reeburg http://www.reeburg.nl
De Babbelaar Dorpsstraat 18 Oostkapelle De Babbelaar http://www.debabbelaar-oostkapelle.nl
Wentehoeve - Appartementen Oude Domburgseweg 33 Oostkapelle
Kapsalon Your Look Dorpsstraat 40 Oostkapelle Kapsalon Your Look https://haar.expert/kapsalons/your-look-haarmode-dorpsstraat-40-4356-ak-oostkapelle
EventSys media Hoeven EventSys media http://www.eventsys.nl
Slagerij Heersma Oostkapelle Slagerij Heersma http://www.slagerijheersma.nl
Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Vlissingen Rabobank Walcheren/Noord-Beveland http://www.rabobank.nl
Johanna Bloembinderij Oostkapelle Johanna Bloembinderij http://www.johannabloembinderij.nl
Villa Magnolia - Hotel, Suites, Studios Oostkapelle Villa Magnolia - Hotel, Suites, Studios http://www.villamagnolia.nl
La Luna Dorpsstraat 31 Oostkapelle https://www.bedandbreakfast.nl/bed-and-breakfast-nl/oostkapelle/la-luna/65727/
Makelaarskantoor Wisse Vastgoed B.V Oostkapelle Makelaarskantoor Wisse Vastgoed B.V http://www.wissevastgoed.nl
Ten Berge Fysio- en Manuele Therapie Oostkapelle Ten Berge Fysio- en Manuele Therapie http://www.fysiotherapieoostkapelle.nl
Strandpaviljoen "De Piraat" Oostkapelle Strandpaviljoen "De Piraat" http://www.strandpaviljoendepiraat.nl
Café Brasserie de Boschhoek Oostkapelle Café Brasserie de Boschhoek http://www.boschhoek.nl
Sea & Sun Holiday Oostkapelle Sea & Sun Holiday http://SeaSunHoliday.com
De Pannenkoekenbakker Oostkapelle De Pannenkoekenbakker http://www.pannekoekenbakker.nl
Pfauth Logistics B.V. Vlissingen-Oost Pfauth Logistics B.V. http://www.pfauth.nl
Schoonzicht Holiday Serooskerke Schoonzicht Holiday http://www.schoonzichtholiday.nl
SONOP B&B Domburgseweg 79/81 Oostkapelle
Daan Wiltenburg Oostkapelle